NOWOŚĆ – Grupowe ćwiczenia usprawniające

Nie wszyscy jesteśmy  gotowi na to, by ćwiczyć w tradycyjnej formie w fitness clubach lub siłowniach — i to właśnie dla tych osób powstała nowa oferta OPEN.

Przygotowane przez doświadczonych fizjoterapeutów zajęcia mają pomóc rozwiązać problemy ruchowe, które dotyczą coraz większej grupy osób. Oferta zawiera 5 specjalnie przygotowanych programów.

Zajęcia rozpoczną się 2 października. Realizowane będą w małych (max 6 osób) grupach, które zapewnią Państwu właściwą opiekę rehabilitanta w trakcie ćwiczeń. Zajęcia trwają 45 minut. Cena ćwiczeń już od 35 zł za zajęcia.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo: kubiak.piotr@open.poznan.pl

Grupowe zajęcia rehabilitacyjne

Core Stability

Ćwiczenia dla wszystkich chcących płaskiego brzucha, zdrowego kręgosłupa i większej sprawności poprzez wzmocnienie swojego rdzenia. Ćwiczenia core stability angażują mięśnie głębokie brzucha i tułowia, które kontrolują centrum ciała człowieka.

Stretching

Ćwiczenia dla wszystkich chcących zrobić agrafkę za plecami, rozruszać zasiedziane biodra i zesztywniały kręgosłup. Ćwiczenia rozciągające pozwalają na zachowanie zakresów ruchów w stawach, aby przeciwdziałać naturalnym procesom zastygania stawów.

Balans

Nie jesteś w stanie ustać na jednej nodze z zamkniętymi oczami przez 30 sekund?

Te ćwiczenia są właśnie dla Ciebie :) Ćwiczenia skierowane dla wszystkich chcących zapobiegać nawykowym skręceniom, zwichnięciom, upadkom i kołysaniu na boki podczas chodzenia.

Kuloodporne barki

Odczuwasz ból barków podczas podnoszenia rąk nad głowę?

Nie możesz podrapać się ręką pod łopatkami? Te ćwiczenia są właśnie dla takich osób jak Ty :)

Obręcz barkowa stabilizowana jest głównie przez mięśnie, dlatego specyficzne ćwiczenia wzmacniające poprawią funkcjonowanie Twoich barków czyniąc je niemal kuloodpornymi :)

Piekące uda

Bolą Cię nogi po wchodzeniu na schody lub schodzenia z nich?

Nie masz siły wstać z kucania? Wzmocnij swoje mięśni pośladków i ud pod okiem fizjoterapeuty, aby już nigdy więcej nie cierpieć z powodu bólu nóg.

Sz