Ogłoszenia

Poszukujemy pracownika na stanowisko TECHNIK ELEKTRORADIOLOGII

Poszukujemy pracowników do sprzątania pomieszczeń naszego Ośrodka! Пропонуємо роботу: Прибирання приміщень нашого Медичного Центру!

Bezpłatne szkolenie z profilaktyki onkologicznej

Oferta pracy – Pielęgniarka zabiegowa

Oferta pracy – Opiekun uczestnika projektu

Szczepienia p. Covid III dawką – zapisy

Wolne miejsca na szczepienie Pfizerem – 31 lipiec, sobota

Zmiany w cenniku usług komercyjnych

Zmiany w cenniku usług komercyjnych

Szczepienie Pfizer – wolne terminy w czerwcowe soboty

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 23 czerwca 2021 r.

Oferta pracy – SPECJALISTA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 24 czerwca 2020 r.

Przetargi

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Usługa polegająca na wykonywaniu znieczuleń prostych, pacjentom poddającym się badaniom kolonoskopowym, przez lekarza/lekarkę specjalistę/specjalistkę anestezjologa”. 

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Usługa polegająca na odbieraniu próbek do badań, rejestrowaniu pacjentów oraz przeprowadzaniu wywiadu medycznego”

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Usługa polegająca na wykonywaniu znieczuleń prostych, pacjentom poddającym się badaniom kolonoskopowym, przez lekarza/lekarkę specjalistę/specjalistkę anestezjologa”

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Medyczne środki jednorazowe oraz wielowarstwowe środki do leczenia uciskiem i do pielęgnacji”.

Konsultacje psychologiczne

Zakup urządzeń wielofunkcyjnych i komputerów

Postępowanie ofertowe – rehabilitacja

Aktualności

W maju cytologicznie :)

Bezpłatna cytologia w styczniu

Grudniowe bezpłatne cytologie

Bezpłatna cytologia w listopadzie

Rehabilitacja onkologiczna

OPEN – ekologicznie