Ogłoszenia

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 24 maja 2024 r.

Poszukujemy pracownika do sprzątania pomieszczeń

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 22 maja 2023 r.

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 27 września 2022 r.

Poszukujemy pracownika na stanowisko TECHNIK ELEKTRORADIOLOGII

Poszukujemy pracowników do sprzątania pomieszczeń naszego Ośrodka! Пропонуємо роботу: Прибирання приміщень нашого Медичного Центру!

Bezpłatne szkolenie z profilaktyki onkologicznej

Oferta pracy – Pielęgniarka zabiegowa

Oferta pracy – Opiekun uczestnika projektu

Szczepienia p. Covid III dawką – zapisy

Wolne miejsca na szczepienie Pfizerem – 31 lipiec, sobota

Zmiany w cenniku usług komercyjnych

Zmiany w cenniku usług komercyjnych

Szczepienie Pfizer – wolne terminy w czerwcowe soboty

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 23 czerwca 2021 r.

Oferta pracy – SPECJALISTA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 24 czerwca 2020 r.

Przetargi

Dostawa videokolonoskopu z dodatkowym kanałem natryskowym

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Dostawa środków farmakologicznych i materiałów zużywalnych do wykonywania badań kolonoskopowych.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Usługa polegająca na odbieraniu próbek do badań, rejestrowaniu pacjentów oraz przeprowadzaniu wywiadu medycznego.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Dostawa zestawów do pobrania materiału do badania (kałówek) oraz płytek do wykonywania testów.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Dostawa środków farmakologicznych i materiałów zużywalnych do wykonywania badań kolonoskopowych.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Dostawa defibrylatorów AED, aparatów do mierzenia ciśnienia i worków ambu z wyposażeniem.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Usługa polegająca na odbieraniu próbek do badań, rejestrowaniu pacjentów oraz przeprowadzaniu wywiadu medycznego.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. Wyroby medyczne: jednorazowe wkłady i rękawy do drenażu limfatycznego oraz jednorazowe środki i materiały ochronne.

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Usługa polegająca na wykonywaniu znieczuleń prostych, pacjentom poddającym się badaniom kolonoskopowym, przez lekarza/lekarkę specjalistę/specjalistkę anestezjologa”. 

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Usługa polegająca na odbieraniu próbek do badań, rejestrowaniu pacjentów oraz przeprowadzaniu wywiadu medycznego”

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Usługa polegająca na wykonywaniu znieczuleń prostych, pacjentom poddającym się badaniom kolonoskopowym, przez lekarza/lekarkę specjalistę/specjalistkę anestezjologa”

Postępowanie ofertowe na wybór Wykonawcy/ów dla zadania pn. „Medyczne środki jednorazowe oraz wielowarstwowe środki do leczenia uciskiem i do pielęgnacji”.

Konsultacje psychologiczne

Zakup urządzeń wielofunkcyjnych i komputerów

Postępowanie ofertowe – rehabilitacja

Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej S. A. z siedzibą w Poznaniu na dzień 22 maja 2023 r.

Bezpłatne cytologie w lutym

Masaże w ciąży

Dzień dobry cytologiczne w 2023

Cytologia jeszcze w listopadzie

Biała Sobota – podziękowania

Październik z cytologią :)

Kongres EUSOBI

Zawsze pier(w)si

Darmowe cytologie w sierpniu

W maju cytologicznie :)

Wiosnę witamy cytologicznie :)

Bezpłatna cytologia w styczniu

Grudniowe bezpłatne cytologie

Bezpłatna cytologia w listopadzie

Bezpłatna cytologia w październiku

OPEN na festynie AOL w Lesznie

Rehabilitacja onkologiczna

OPEN – ekologicznie