Wznawiamy warsztaty edukacyjne dla pań

Jak wiecie, w okresie lockdownu nie zamknęliśmy naszego Ośrodka nawet na 1 dzień.  Każdego dnia wykonywaliśmy badania profilaktyczne i diagnostyczne. Musieliśmy jednak zrezygnować z bardzo ważnego elementu naszej działalności, z edukacji.

Dlatego niezmiernie się cieszymy, bo wznowiliśmy prowadzenie warsztatów edukacyjnych dla pań w projekcie profilaktyki onkologicznej dla kobiet. Pierwsze spotkania już za nami :)

HURA – znów edukujemy :)

warszataty z samobadania gruczołu piersiowego Zajęcia prowadzimy w małych, 10-osobowych grupach. Uczymy tego jak poprawnie wykonywać samobadanie piersi, ćwiczymy na fantomach, odpowiadamy na pytania, uczymy obsługi aplikacji projektowej (znacie naszą apkę?)

Jeśli gdzieś na terenie Wielkopolski jest grupa Pań w wieku 25-69, która chciałaby zorganizować takie spotkanie u siebie, dajcie nam znać. Z przyjemnością przyjedziemy i zorganizujemy warsztaty.

Takie spotkania są bezpłatnie, wystarczy 10 kobiet, które chcą zwiększyć swoją świadomość w zakresie profilaktyki i telefon do nas, by uzgodnić termin.

Może to właśnie Ty nas zaprosisz na swoje zajęcia z jogi, trening fitness, zajęcia w szkole rodzenia, spotkanie przyjaciółek, klub seniora, osiedlowy klub mam, próbę chóru, grupy teatralnej…

Zajęcia edukacyjne prowadzone są w ramach projektu „Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez OPEN SA na terenie całej Wielkopolski w latach 2019-2023” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego projektu, zapraszamy na jego stronę: https://openbadania.pl/

Czekamy na Was :)

Zespół Biura Programów Profilaktycznych

T: 61 85 18 627 w.4